Naszą misją jest krzewić dziką radość ze sprzedaży – jeśli chcesz nam pomóc w tym zadaniu – czekamy na Twój telefon.

Zmiana świadomości Polaków odnośnie przekonań handlowych stanowi nie lada wyzwanie. Co dnia pracując na zlecenie naszych klientów wykonujemy zadania związane z zarządzaniem oraz pierwszym kontaktem z klientem.

 

Szukamy obecnie osoby chcącej zacząć od podstaw swoją przygodę ze sprzedażą. Najlepsze efekty osiągają osoby mające niewielkie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowiej, turystycznej oraz finansowej, które mają podstawową wiedzę odnośnie organizacji działań dydaktycznych i sprzedaży. Wyzwania jakie możemy postawić przed kandydatem w miarę rozwoju jego kompetencji to:

- badanie rynku pod realizowane projekty
- aktywne pozyskiwanie LEADÓW w projektach które organizujemy (Narzedziownik, Poligon zawodowych sprzedawców) lub na rzecz naszych klientów
- umawianie i przeprowadzanie spotkań handlowych
- uczestnictwo w programowaniu produktów szkoleniowych
- organizacja marketingu wiedzowego dla nas lub naszych klientów
- uczestnictwo w audycie i procesie restrukturyzacji działów handlowych
- aktywny udział w działaniach handlowych podczas rozkręcania sprzedaży w firmach, z którymi pracujemy

 

Ścieżka kariery obejmuje dalsze szkolenia handlowe lub dołączenie do naszego zespołu konsultantów już w ciągu 12 pierwszych miesięcy.

 

Od kandydatów oczekujemy gotowości do ciągłego rozwoju swoich kompetencji i głodu wiedzy adekwatnego do głodu osiągania coraz większych zysków. Zaradność, pokora i lojalność to cechy, których wymagamy. Wasze kompetencje umiemy zmierzyć i wycenić rynkowo.

 

Sprzedaży nie da się nauczyć każdego, ale mamy narzędzia, które sprawdzą jak jest u Ciebie i jak podnosić Twoje kompetencje – ponieważ robimy to dla naszych klientów. W zależności od kompetencji reprezentowanych przez kandydata ustalamy wynagrodzenie, jeśli rokujesz na działania administracyjne bez perspektyw na sprzedaż i chcesz spróbować – zaczniemy od praktyk lub płatnego stażu. Jeśli umiesz sprzedawać to Twoje zarobki mogą rosnąć co miesiąc, choć wolimy od razu rozmawiać o dużych kwotach.

 

Nie jesteśmy idiotami, wiemy, że dobry handlowiec to taki, który od razu zarabia i umiemy to wycenić w ciągu 3 godzin treningu oraz ocenić w ciągu pierwszych 2 tygodni współpracy. Jeśli masz oczekiwania i kompetencje na poziomie 2000zł to po 12 miesiącach będą dzięki Zawodowym Sprzedawcom warte 2 razy tyle, jeśli sprzedawałeś/ sprzedawałaś już szkolenia i treningi do firm też jesteśmy w stanie szybko zamienić Twoje ciepłe relacje na pieniądze.

 

Zadzwoń – porozmawiajmy o konkretach

792 057 021

do góry